מאחר שחישוב הפיצויים במקרים של תביעות רשלנות רפואית, מושפע בראש ובראשונה מנתוני הנפגע על נסיבותיו המיוחדות לו, כגון: גילו, עיסוקו ערב הפגיעה, היקף הנזק שנגרם לו והשפעתו על תפקודו בעבודה ובחיי ביומיום, צרכיו בשל הפגיעה ועוד- אזי אין דין מקרה אחד זהה למקרה אחר.

בנוסף, בשל העובדה שהפיצוי בתביעות רשלנות רפואית הנו אינדיבידואלי כאמור לעיל, לעולם לא ניתן לדייק בהערכת סכום הפיצוי שיתקבל במקרה שלך. יחד עם זאת, עורכי דין לרשלנות רפואית, הנם בעלי הידע המקצועי והכישורים להעריך בקירוב את סכום הפיצוי העשוי להיפסק בתביעה, לו תתקבל.

לפיכך, אנו ממליצים לפנות לייעוץ עם עורך דין בכל מקרה של חשד לרשלנות רפואית. במסגרת הייעוץ יוכל עורך הדין להעריך (בשלב זה בצורה גסה בלבד) את היקף הפיצוי העשוי להתקבל בתביעה ואת כדאיותה.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן