פיצוי בגין ניתוח תיקון עקב כשלון ניתוח שרוול לקיצור קיבה

220,000 ש"ח פיצוי בגין ניתוח תיקון. התובע, גבר בשנות השישים של חייו, עבר ניתוח שרוול לקיצור קיבה שכשל עקב ביצוע הניתוח בצורה רשלנית. עורכי הדין גיא נסים ואביחי דר, שייצגו התובע, מסבירים מדוע כשל ניתוח השרוול שעבר התובע, מהם הנזקים שנגרמו לתובע בשל כך ועל סמך מה נקבע הפיצוי ששולם בתביעה

מדוע כשל ניתוח השרוול של התובע ?

לתביעה צורפה חוות דעת של רופא מומחה, פרופסור לכירורגיה, אשר בדק דוח הניתוח שעבר התובע ומצא כי התרחשה בניתוח רשלנות חמורה. הפרופסור הסביר בחוות דעתו כי בשל חוסר זהירות ו/או מיומנות ירודה נגרם תסביב של הקיבה (TWIST). התסביב נגרם בשל הידוק סיכות כאשר הקיבה אינה במנח ישר. בשל כך נוצר פיתול, תסביב, שגרם להיצרות.

רשלנות בניתוח ראש גרמה לנכות חמורה - היכנס/י למידע על המקרה >

מהם הנזקים שנגרמו לתובע בשל כשלון ניתוח השרוול ?

הכשלון של ניתוח השרוול שעבר התובע, הצריך סדרת ניתוחי תיקון אשר הותירו התובע עם בטן מצולקת בעלת דופן חלשה. הניתוחים היו כרוכים בסבל, בתקופות החלמה ואי כושר עבודה ובאי נעימות רבה.

איך נקבע הפיצוי בו זכה התובע ?

סכום הפיצוי לו זכה התובע, רובו ככולו, שולם בגין נזק לא ממוני שנגרם לתובע- כאב וסבל, צער ועוגמת נפש, שהיו מנת חלקו בשל הצורך לעבור ניתוחי תיקון, על כל הכרוך בכך.

לאחר הגשת התביעה לבית המשפט, הוגשו על ידי בית החולים הנתבע כתב הגנה וחוות דעת נגדית. בשלב זה ניהלו הצדדים משא ומתן שהוביל להסכם פשרה, לפיו ישולמו לתובע 220,000 ש"ח פיצוי בתמורה לסילוק התביעה.

הפיצוי בו זכה התובע פטור מכל מס.

3,300,000 ש"ח פיצוי בשל רשלנות בניתוח גב >

טיפים לבחירת עורכי דין לתביעות רשלנות רפואית

לחצ/י לטיפים לבחירת עורכי דין לתביעות רשלנות רפואית

קישורים רלבנטיים:

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.
לפניה מהירה whatsapp whatsapp
דילוג לתוכן