750,000 ש"ח פיצוי על רשלנות בניתוח בטן שגרמה למוות

מאות אלפי שקלים פיצויים על רשלנות בניתוח בטן שגרמה למות המנותח. עורכי הדין גיא נסים ואביחי דר, שייצגו את יורשי המנוח בתביעה, אשתו ובתו, מסבירים ממה מורכב הפיצוי ששולם במסגרת הסכם פשרה

מה גרם למות המנוח לאחר ניתוח הבטן ?

המנוח נכנס לניתוח לכריתת גידול בטני. הניתוח תוכנן בצורה לקויה, ובוצע בצורה ברוטלית. בשל כך בימים שלאחר הניתוח דימם המנוח עד אשר קרס ומת. הרופאים גם כשלו בניתוח עצמו, שבוצע כאמור בטכניקה שגויה ובצורה אגרסיבית וגם לא עקבו כנדרש אחרי סימני הדימום הפנימי שהציג המנוח בימים שלאחר הניתוח.

למידע נוסף על פרטי התביעה שגרמה למות המנוח במקרה זה לחצ/י כאן >

ממה מורכב סכום הפיצויים ששולמו בתביעה ?

הפיצוי במקרה זה שולם לאחר שהצדדים הגיעו להסכם פשרה שקיבל על ידי בית המשפט תוקף של פסק דין מחייב. סכום הפיצוי כלל את הרכיבים הבאים:

  • פיצוי בשל אובדן השתכרות. במסגרת חישוב זה הובא בחשבון גילו של המנוח בעת הפטירה (56) ושכרו ערב הפטירה.
  • פיצוי בשל כאב וסבל וקיצור תוחלת חיים. במסגרת זו הובאו בחשבון הכאב הפיסי שחווה המנוח במשך הימים בהם דימם למוות לאחר הניתוח, ושנות חייו של המנוח שנגדעו.
  • פיצוי בשל אובדן שירותי בן זוג ואב. במסגרת זו הובא בחשבון אובדן העזרה שהיה המנוח נותן בבית, לטובת אשתו ובתו הקטינה.
  • פיצוי בגין הוצאות קבורה ולוויה. במסגרת זו הובאו בחשבון עלויות קבורה ולוויה.

כמו רוב תביעות הרשלנות הרפואית, גם מקרה זה הסתיים כאמור בהסכם פשרה, לשביעות רצון הצדדים.

הפיצויים ששולמו ליורשות המנוח פטורים מכל מס.

800,000 ש"ח פיצוי בשל מוות בשל רשלנות בניתוח לכריתת כיס מרה >

קישורים רלבנטיים:

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.
לפניה מהירה whatsapp whatsapp
דילוג לתוכן