המנתח התרשל בניתוח והתובע קיבל 450,000 ש"ח פיצוי על רשלנות רפואית בניתוח בקע

בהסדר פשרה שקיבל תוקף של פסק דין ב-7.3.18 נקבע כי קשיש שיוצג על ידי משרדנו יפוצה בכ-450,000 ש"ח לאחר שנטען כלפיו כי התרשל בביצוע ניתוח בקע לתובע.  בכתב התביעה נטען כי המנתח התרשל עת ביצע הניתוח בחפזה, ופגע תוך כדי כך באחד מעצבי המפשעה של התובע. בשל כך נותר התובע עם נזק בלתי הפיך שעיקרו כאבים בלתי פוסקים ופגיעה קשה ביחסי האישות. בכתב ההגנה הכחיש המנתח כל רשלנות מצידו בביצוע הניתוח וכן הכחיש כל קשר בין נזקיו של התובע לניתוח שביצע. לאחר שבית המשפט הציע לצדדים הצעת פשרה הסתיים העניין, כאמור לעיל, בפיצוי התובע.

רשלנות רפואית בניתוחי בקע אינה אירוע נדיר. ניתוחים לתיקוני בקע הנם מן הניתוחים השכיחים שקיימים אולם אינם חפים מסיבוכים. התנהלות בלתי תקינה של הרופא המנתח אשר מותירה המטופל עם נזק בלתי הפיך עשויה לבסס עילת תביעה בשל רשלנות רפואית בניתוח.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן