פיצוי לחולה שהוזנח בחדר מיון ולקה בדום לב קטלני

בהסדר פשרה שניתן לו תוקף של פסק דין על ידי ביהמ"ש המחוזי בת"א, נקבע כי בי"ח וולפסון ישלם פיצויים של 1,200,000 ש"ח למשפחתו של גבר שהגיע למיון ביה"ח עם קוצר נשימה ולבסוף קיבל דום לב. זאת לאחר שנטען בכתב התביעה לרשלנות רפואית של בית החולים שהזניח החולה בחדר המיון עד שלקה בדום לב. הפיצוי שולם בנוסף לכ-800,000 ש"ח שקיבלה המשפחה מן המוסד לביטוח לאומי עקב המקרה. משפחתו של המנוח יוצגה על ידי משרד עורכי הדין גיא נסים-אביחי דר.

רשלנות בטיפול בחולה בחדר מיון, עלולה במקרי חירום להביא לנזק חמור ואף חלילה למוות. אי מתן טיפול מיידי במקרים המצריכים זאת וגרימתו של נזק בשל כך עלולה להיחשב לרשלנות רפואית בטיפול המזכה בפיצוי כספי. לבמידע נוסף ובירור המקרה שלך- פנה/י לייעוץ עם משרדנו.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן