3,500,000 מיליון ש"ח פיצוי בשל איחור באבחון ובטיפול בשבץ מוחי

בהסדר פשרה שאושר על ידי בית המשפט המחוזי נקבע כי בית חולים שהתרשל באבחון ובטיפול במועד בגבר שהגיע לבית החולים עם סימנים להתפתחות שבץ מוחי, ישלם לתובע סך של 3,500,000 ₪ עקב רשלנות רפואית. כמו כן, נקבע שסכום זה יתווסף לסכום אותו מקבל התובע מהביטוח הלאומי בגין נכותו בסך 1,500,000 ₪.

המטופל הגיע לבית החולים בשל תחושת סחרור קשה, שהחלה לפנות בוקר. למרות העובדה שהמטופל הובא לבית החולים בדחיפות על ידי אמבולנס, שגו באבחון מצבו בבית החולים. גם כאשר ניתנה הוראה לבצע למטופל צילום סיטי של כלי הדם המוחיים, התמהמהו בביצוע הבדיקה. כך קרה שהמטופל "נפל בין הכיסאות", ומצבו הלך והתדרדר, עד אשר עבר צנתור מוחי שהציל את חייו. למרבה הצער היה זה מאוחר מדי והמטופל נותר עם נזקים קשים.

קרא/י איך מחשבים גובה הפיצויים בתביעות רשלנות רפואית >

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן