חסימת המעי לא אובחנה בזמן והחולה מתה

בית המשפט אישר הסדר פשרה במסגרתו ישלם בית חולים פיצוי בסך 900,000 ש"ח (כולל תשלומי המוסד לביטוח לאומי) למשפחתה של אישה בת 53 שנפטרה בשל איחור באבחון מחלת מעי קטלנית. צו איסור פרסום הוטל על פרטי הפשרה המלאים.

טעויות באבחון מחלות ומצבים רפואיים מסכני חיים אינם גזירת גורל

במשך השנים אנו מטפלים במקרים רבים של טעויות באבחון מחלות קשות ומצבים רפואיים מסכני חיים אשר אשר אסור שיקרו. חוסר תשומת לב של הצוות המטפל לתלונות החולה ולסימנים שהוא מציג הם סיבה מרכזית לטעויות באבחנה הרפואית, כמו גם אי ביצוע אבחנה מבדלת ובירור מקיף דיו. לקריאה והרחבה על הנושא של רשלנות רפואית באבחון כנס/י לקישור זה.

מתי מומלץ לפנות לבירור משפטי ?

מקרי רשלנות רפואית עשויים לזכות הנפגע בפיצוי כספי, לכן במידה שקיים אצלך חשד כי חווית רשלנות רפואית, המלצתנו היא פנות לבירור עם עורך דין לרשלנות רפואית.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן