בדיקת הפאפ החשודה לא בוררה והאישה פיתחה סרטן קטלני בצוואר הרחם

בהסדר פשרה שאושר על ידי בית המשפט המחוזי נקבע כי קופת חולים שהתרשלה באבחון במועד של סימנים מחשידים לסרטן צוואר הרחם באישה, תחויב בפיצוי של 2,400,000 ש"ח למשפחתה של האישה שנפטרה כתוצאה מרשלנות רפואית. זאת, מעבר לגמלאות שהתקבלו מהמוסד לביטוח לאומי בסך כ-350,000 ש"ח, שהתווספו לחישוב פיצויים אלו. רשלנות באבחון סטרן צוואר הרחם עלולה לעלות בחיי אדם- כזה הוא מקרה מצער זה בו בשל רשלנות רפואית בוטה נגדעו חייה של צעירה, אם לילדה קטנה. סרטן צוואר הרחם הוא אחד מסוגי הסרטן אשר גילוי מוקדם שלו, עוד בשלב הטרום סרטני, מביא לריפוי מלא ומציל חיים. לעומת זאת איחור באבחון סרטן בצוואר הרחם עלול להיות קטלני.

תביעה לפיצוי כספי בשל איחור באבחון סרטן צוואר הרחם

במקרה שמאובחן סרטן צוואר הרחם בשלב מתקדם, על אף היותה של האישה במעקב מקובל (הכולל ביצוע שגרתי של בדיקות פאפ) ו/או למרות תלונות מחשידות שלא זכו לבירור המתאים, מומלץ לפנות לייעוץ עם עורך דין לרשלנות רפואית על מנת שיבחן האם המקרה שלך הוא תוצאה של רשלנות שניתנת הייתה למניעה. עורך הדין יעיין בתיקים הרפואיים ויפנה לייעוץ עם מומחים רפואיים על מנת להעריך אפשרות לתביעת רשלנות רפואית.

כיצד לבחור עורך דין לרשלנות רפואית ? 4 עצות שיעזרו לך לדעת איך לבחור עו"ד לרשלנות רפואית מתאים- לחצ/י על הקישור

טיפים לבחירת עורכי דין לרשלנות רפואית

למידע נוסף בנושא ראה גם:

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן