הרופאים פגעו במעי תוך כדי כריתת התוספתן המודלק

במסגרת הסדר פשרה שניתן לו תוקף של פסק דין ע"י בית המשפט, השגנו פיצוי בסך 300,000 ש"ח לגבר בשנות הארבעים לחייו אשר אובחן עם אפנדיציטיס באיחור. בתביעה נטען כי רופאי בית החולים כשלו באבחון בזמן של דלקת של האפנדיציט בגינה פנה התובע למיון פעמיים- יום אחרי יום. לתביעה צורפה חוות דעת רפואית של מומחה לכירורגיה, אשר תמך טענות התביעה בדבר קיומה של רשלנות בניתוח לכריתת האפנדיציט.

מתי יש לחשוד ברשלנות רפואית בטיפול באפנדיציט?

הרפואה המתפתחת ואמצעי האבחון הרבים הקיימים כיום לרשות הרופאים, אמורים לאפשר לזהות דלקת של התוספתן (אפנדיציטיס) בזמן ולפני התנקבות ופיזור תוכן דלקתי בחלל הבטן- מצב שעלול לגרום לפריטוניטיס ולסכן חיי החולה!. משכך, לשיטתנו- כל מקרה בו נגרם למטופל נזק סביב דלקת של התוספתן- בין אם בשל איחור באבחון ובטיפול ובין אם בגלל ביצוע ניתוח כושל- מומלץ לפנות לייעוץ עם עו"ד לרשלנות רפואית.

לקריאה נוספת והרחבה בנושא פיצוי על רשלנות בניתוח אפנדציט לחצ/י כאן.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן