החולה קיבל תרופה במינון שגוי שגרמה לו שבץ מוחי- בית החולים יפצה 

בהסדר פשרה שניתן לו תוקף של פסק דין על ידי בית המשפט המחוזי בירושלים, נקבע כי בית חולים גדול בצפון הארץ ישלם 1,500,000 ש"ח פיצוי בשל רשלנות רפואית שגרמה לשבץ מוחי. לפיצויים אלו התווספו הטבות של מימון אשפוזו של התובע במוסד סיעודי על ידי משרד הבריאות בסך 6,000 ש"ח לחודש ומעבר לקצבאות הביטוח הלאומי שמקבל התובע בסך 5,000 ש"ח לחודש.

התובע שהיה במצב רפואי קשה  בשל זיהום נרחב בגופו, קיבל במהלך שהותו בטיפול נמרץ תרופה במינון גבוה אשר גרמה אצלו לשינויים בלחצי הדם ולהופעת שבץ מוחי. בית החולים ניסה לטשטש את הטעות ולמחוק ההוראה האסורה אך מומחה למחשבים בו נעזרנו אשר בדק את מחשבי בית החולים גילה המחיקה. התובע יוצג על ידי משרד עורכי הדין גיא נסים-אביחי דר.

לקריאה על דרך חישוב הפיצויים בתביעות רשלנות רפואית לחץ כאן.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן