הטיפול השגוי בדלקת קרום הלב הסתיים בשבץ מוחי חמור

במסגרת תיק בו טיפלנו נקבע כי אחד מבתי החולים בארץ יפצה קשישה שלקתה בשבץ מוחי עקב רשלנות בית החולים בסכום של כ-1,800,000 ₪. טענת התביעה הייתה שהשבץ נגרם בשל טיפולי לקוי ושגוי בדלקת קרום הלב שהופיעה אצל התובעת (בשל כך הופיע פרפור פרוזדורים וקריש דם נסחף מהלב וחסם עורק מוחי מרכזי). בשל כך, כאמור קיבלה הקשישה פיצוי על רשלנות רפואית בשבץ מוחי.

חישוב הפיצויים נערך בין היתר על בסיס נכותה של האישה, היותה חברת קיבוץ, גילה וצרכיה התפקודיים כמו גם השיקומיים ואחרים.

מצבים רפואיים מסוימים עלולים בהיעדר טיפול להוביל לנזקים חמורים- מקרה זה הוא אחד מני רבים. במידה שחווית נזק גוף סביב טיפול רפואי, ניתן לפנות אלינו לייעוץ לא מחייב על מנת שנבחן האם זכית לטיפול הולם או שמא הנזק הוא פרי רשלנות רפואית.

הצהרת מהימנות

מאמר זה נכתב על ידי עורכי דין חברי לשכת עורכי הדין בישראל, המתמחים בנושא המשפטי של המאמר. אנו משתדלים להיות אובייקטיבים, כנים ולא משוחדים בדעותינו, כמו גם להציג הדעות השונות הקיימות, אם קיימות. חלק מהמאמרים מכילים קישורים פנימיים למאמרים אחרים שנכתבו על ידי עורכי הדין וחלק מכילים קישורים למקורות חיצוניים. השתדלנו לבחור מקורות חיצוניים מהימנים ומקובלים בתחום. אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות והסודיות בה אנו נוקטים בעת השימוש באתר.

יצירת קשר

לפניה מהירה
whatsapp
whatsapp
דילוג לתוכן