תביעה על רשלנות רפואית בניתוח גב

משרדנו מייצג בתביעת רשלנות רפואית בניתוח בחור צעיר כבן 28 שנכנס לניתוח לתיקון פריצת דיסק אצל מנתח גב מוכר בבית חולים פרטי. במהלך הניתוח פגע המנתח בכוחניות וברשלנות בעצבי "זנב הסוס" (בגב התחתון) של המנותח, מה שגרם לבחור פגיעה בלתי הפיכה בשליטה על הסוגרים ובתפקודו המיני. המנתח גם לא עקב כראוי אחר מצבו של המנותח בימים שלאחר הניתוח, כאשר הופיעו סימני אזהרה של אי מתן שתן, מה שהיה צריך להחשיד לפגיעה שהתרחשה בסוגרים בשלב שעוד ניתן היה אולי לתקן אותה.

בחודש אפריל 2017 הגשנו תביעה בשמו של הבחור לבית המשפט המחוזי בתל אביב, על סכום של מיליוני שקלים בשל הנזקים החמורים בסוגרים (חוסר יכולת לתת שתן באופן עצמאי ובריחות צואה/עצירות המחייבים שימוש בחיתולים ובצנטרים), וכן נזקים נוירולוגים ואורטופדים נוספים. בשל נזקיו איבד הצעיר את יכולתו לעבוד ולתפקד, איבד את כושרו המיני, מצבו הנפשי התדרדר, והוא הפך באחת מצעיר בריא ונמרץ לנכה מוגבל לכל שארית חייו.

החשיבות לשכור שירותי עורך דין הבקי ברשלנות רפואית בניתוחים

חשוב לציין שבמקרה זה נתקלנו בניסיון חמור של מנתח הגב להסתיר את מה שקרה בניתוח, כאשר בדוח הניתוח העלים אירוע חמור של קרע של שק העוטף את עצבי חוט השדרה התחתון, שנגרם עקב ברוטליות ואי שימוש בכלי הניתוח המתאימים.

לאור ניסיוננו הרב, הצלחנו לחשוף את ניסיון ההסתרה של המנתח, לאחר שעיינו ביסודיות ובצורה מעמיקה בכל נייר ונייר בתיק, ובסיועו של נוירוכירורג בכיר איתו אנו עובדים שנים בהצלחה מרובה, בנינו כתב תביעה יסודי ומעמיק המתבסס על חוות דעת רפואית מקצועית ואיתנה.

מקרה זה מלמד שאם גם את/ה חווית פגיעה בניתוח, חשוב להתייעץ עם עורך דין בקי ובעל ניסיון בתחום- בית החולים כמעט תמיד ינסה להסתיר את מה שקרה ולא יספר לך את כל האמת! פנה/י לעורך דין מנוסה שיבדוק את המקרה ואל תאפשר/י לאיש להפילך בפח!

במידה שחווית ניתוח גב כושל ונותרת עקב כך עם נזק, פנה/י אלינו לייעוץ לא מחייב ואנו נבחן עבורך האפשרות לקבל פיצוי כספי בשל רשלנות רפואית בניתוח גב.

לקריאה על הפיצוי שהתקבל בתביעה- לחצ/י כאן >

יצירת קשר

לפניה מהירה
דילוג לתוכן