עורך דין רשלנות רפואית אביחי דר
עו''ד אביחי דר
עורך דין רשלנות רפואית גיא נסים
עו''ד גיא נסים

עורכי הדין ג. נסים – א. דר, עוסקים בתחום הרשלנות הרפואית בלבד, דבר שתורם להתמקצעות בנושא ומעניק יתרון על משרדי עורכי דין אחרים, העוסקים במגוון תחומים. במשרד לא מועסקים עורכי דין שכירים או מתמחים וכל תיק שמתקבל לטיפול, מטופל על ידי שני עורכי הדין גיא נסים ואביחי דר בעצמם- בעלי המשרד ובעלי ותק וניסיון בתחום (מעל 15 שנה ניסיון).

הטיפול בכל מקרה נעשה תוך כדי מודעות ורגישות לסבל ולאי הנוחות הנגרמים לאדם שניזוק מרשלנות רפואית ולחשיבות הרבה לקבלת הפיצוי הכספי בהקדם האפשרי. לפיכך, מטרה מרכזית בטיפול בכל לקוח היא להשיג פיצוי כספי מקסימלי ללא עיכובים מיותרים.

בטיפול עורכי הדין ג. נסים- א. דר מקרי רשלנות רפואית קשים ומורכבים מכל תחומי הרפואה, חלקם פרשיות שפורסמו בתקשורת.

עורכי הדין נמצאים בקשר שוטף עם מומחים רפואיים בכירים מכל תחומי הרפואה, המוכרים ומקובלים בבתי המשפט. כחלק מהטיפול בתביעה פונים עורכי הדין לרופא המומחה המתאים למקרה על מנת שיכתוב עבור התביעה חוות דעת לבית המשפט.

שכר טרחת עורכי הדין משולם אך ורק במידה שמתקבל פיצוי. שכר הטרחה נגזר באחוזים מגובה הפיצוי- בבחינת לא זכית- לא שילמת. משכך, עורכי הדין בוחרים מראש לטפל במקרים בהם קיימים סיכויים גבוהים לפיצוי משמעותי. כך גם הלקוח לא נכנס להוצאות כספיות מיותרות הכרוכות בניהול תביעה עם סיכויי הצלחה נמוכים.

אנו כאן לעזור לך ! נשמח לייעץ ולסייע

אם קיים אצלך חשש כי חווית רשלנות רפואית, פנה/י אלינו לייעוץ לא מחייב ואנו נעריך עבורך אפשרות תביעה והיקפה
לפניה מהירה whatsapp whatsapp
דילוג לתוכן